top of page
 • איזה תורים ניתן לקבוע, ומה עושים בכל אחד מהמפגשים?
  במרפאה הפרטית של ד"ר דורי קיימים שני סוגים של תורים. לכל תור ד"ר דורי מקדיש שעה. יעוץ נוירולוגי - המפגש כולל שיחה, מעבר על מסמכים (נא לא לנסות לשלוח מסמכים מראש), בדיקה נוירולוגית מקיפה, סיכום והמלצות. לרוב בתום המפגש תקבלו את הסיכום באופן ידני. אי.אם.ג'י - אנ-סי-טי - המפגש כולל שיחה קצרה על סיבת ההפניה לבדיקה, קריאת מסמכים רלוונטים לבדיקה בלבד, ביצוע הבדיקה על ידי ד"ר דורי, סיכום הממצאים. לרוב בתום המפגש תקבלו את הסיכום באופן ידני.
 • איך קובעים תור? (הדרך המהירה)
  הדרך היעילה ביותר לקבוע תור היא דרך הקישור המופיע בעמוד זה. לאחר לחיצה על הקישור תופנו למערכת התורים שלנו. המערכת בנויה על מספרי טלפון ולכן תתבקשו להקליד את מספר הטלפון שלכם ולאשר אותו. לאחר מכן תבחרו את סוג התור שאתם צריכים. תופיע רשימה של תאריכים פנויים. בחרו את התאריך והשעה המתאימה לכם. והמשיכו לתהליך הכנסת פרטים נוספים ותשלום דמי טיפול על חשבון התור. תשלום המקדמה מאשר את תנאי קביעת התור: 1. תשלום דמי הטיפול הינו חלק מהתשלום על הביקור ולא יוחזר במקרה של ביטול או אי הגעה לא משנה מה הסיבה לביטול התור או אי ההגעה. 2. כשבוע לפני התור תשלח אליכם הודעה בסמס וגם ווצאפ לאשר הגעה לתור - ללא אישור הגעה, התור יבוטל או יוזז למועד אחר.
 • מה מחיר התור?
  נא להכנס לאתר קביעת התורים כדי לראות את מחירי התורים. אלו משתנים מזמן לזמן ולכן יש להתעדכן באתר קביעת התורים.
 • אני צריך תור דחוף, מה עושים?
  לצערנו אין לנו תורים דחופים, התורים שמופיעים במערכת הם אלו שפנויים בלבד. במקרים דחופים אנחנו ממליצים לגשת למיון. כמו כן, לאחר הרשמה לתור ניתן לכתוב ווצאפ (077-275-9002) ולבקש להכנס לרשימת המתנה לביטולים. יש לקחת בחשבון שאנחנו מנהלים את הרשימה לפי סדר.
 • האם יש הסדר עם קופ"ח או ביטוח פרטי?
  לד"ר דורי אין הסדרים עם קופות החולים. לנושא ביטוח פרטי, אין הסדרים. עם זאת, חלק מהביטוחים נותנים החזר למול הצגת קבלה מד"ר דורי. אנא בדקו מראש מול חברת הביטוח שלכם.
 • האם יש הנחיות מיוחדות לפני הגעה לבדיקת EMG?
  רצוי להגיע בבגדים נוחים שניתן להרים מעל הברך או מעל המרפק. לפני בדיקת EMG יש להימנע משימוש בקרם גוף/ פנים על האזור הנבדק (ידיים/ רגליים/ פנים). לפני בדיקת SFEMG לשם איבחון מיאסטניה גרביס, יש להימנע משימוש בתרופת מסטינון (פירידוסטיגמין) לפחות 8 שעות.
 • האם אני צריך לקבוע גם יעוץ וגם EMG?
  אנחנו לא יודעים מה הקשיים שיש לכם ומה הומלץ לכם ולכן התשובה לשאלה זו היא כללית ויתכן ולא מתאימה לצרכים שלכם. לרוב אנשים מגיעים לבדיקת אי.אם.ג'י לאחר שניתנה לכך המלצה על ידי רופא אחר. לכן ברוב המקרים הללו אין צורך לקבוע גם יעוץ כי נשלחתם לבצע בדיקה מסויימת. אם יש לכם בעיה נוירולוגית בתחום עצב-שריר ולא הייתם עדיין אצל מומחה בתחום זה, מומלץ להתחיל את התהליך ביעוץ. יתכן ולאחר מכן ד"ר דורי ימליץ על ביצוע אי. אם. ג'י. במקרה כזה תוכלו להחליט אם לבצע את הבדיקה אצל ד"ר דורי או במקום אחר. לפירוט מה מקבלים בכל אחד מהתורים ניתן לקרא בשאלה העוסקת בכך. לעיתים אנשים הופנו לבדיקת אי.אם.ג'י אך רוצים את חוות דעתו של ד"ר דורי בקשר לבעיה הנוירולוגית בתחום עצב-שריר שיש להם. במקרים כאלו יתכן וכדאי לקבוע שני מפגשים ברצף. רצוי להרשם לשעת יעוץ ואז את בדיקת ה אי. אם. ג'י. שימו לב נדרש רישום לשני תורים נפרדים במצב הזה. אך ניתן לבצע רישום לשני תורים אחד אחרי השני.
 • אני צריך חוות דעת לביטוח לאומי/ חוות דעת משפטית
  ד"ר דורי אינו נותן חוות דעת לביטוח לאומי או חוות דעת משפטיות. את המסמך שתקבלו לאחר בדיקה אצל ד"ר דורי תוכלו להגיש למי שתרצו, אך לא יתנו המלצות הנוגעות לאחוזי נכות או כל דבר אחר הקשר בביטוח לאומי או חוות דעת משפטיות.
 • איך קובעים תור? (דרך נוספת)
  באם אתם מתקשים לקבוע תור דרך המערכת. ניתן לכתוב ווצאפ למנהלת המרפאה ונחזור אליכם לסייע בכך. אנו חוזרים אחת לשבוע (כיום זה בימי רביעי) באופן טלפוני לסייע בקביעת תורים. יש להצטייד בכרטיס אשראי לצורך תשלום המקדמה. ללא תשלום מקדמה לא ניתן לקבוע תור. גם בשיטה זו לקביעת תורים, תשלום דמי טיפול מהווה אישור לתנאי התור שהם: 1. תשלום דמי הטיפול הינו חלק מהתשלום על הביקור ולא יוחזר במקרה של ביטול או אי הגעה לא משנה מה הסיבה לביטול התור או אי ההגעה. 2. כשבוע לפני התור תשלח אליכם הודעה בסמס וגם ווצאפ לאשר הגעה לתור - ללא אישור הגעה, התור יבוטל או יוזז למועד אחר.
 • מענה טלפוני לשאלות נוספות
  אם יש לכם שאלות שאין עליהן תשובות כאן, ניתן להשאיר בקשה בווצאפ (רק הודעה כתובה) או בטלפון של המרפאה (077-275-9002) ואנו נחזור אליכם אחת לשבוע (כיום זה ביום רביעי). יענו בכל יום רביעי בקשות שהתקבלו עד יום שלישי בערב.
לחצן קביעת תורים
תמונת רקע

טלפון

077-2759002

ווצאפ להודעות כתובות בלבד!!

077-2759002

קביעת תור
דרך אתר האינטרנט לחץ על הקישור.

bottom of page